Escoles

Província de Barcelona

 

Logo Nick 2015

Club Nick Spa & Sports

Passeig Font d’en Farges, 6 de Barcelona

Telèfon: 93 420 51 70

Monitor: Dani Ramírez

Horari: Dilluns i Dimecres de 17:30h a 18:15h iniciació i Dimarts i Dijous de 17:30h a 18:15h perfeccionament

 

Bonasport

Carrer Vista Bella,11

Telèfon: 93 254 15 00

Monitor: Jesus PAblos

Horari: De Dilluns a Dijous de 17h a 19h.

 

Club Esportiu Rocafort

Carrer Floridablanca, 41 de Barcelona

Telèfon: 93 426 47 17

Monitor: Jesus Montero i Charles Edwards

Horari: Dilluns, Dimecres i Divendres: Nois y Dimarts i Dijous: Noies

 

Club Natació Sant Andreu

Passeig Fabra i Puig, 47 de Barcelona

Telèfon: 93 345 67 89

Monitor: Manel Cama√Īes

Horari: De Dilluns a Divendres de 18h a 19h

MèlichSportClub

 

Mèlich Sports Club

Carrer Onze de Setembre n¬ļ 7 de Sant just Desvern

Telèfon: 93 829 24 50

Monitor: Oriol Salvia

Horari: De Dilluns a Dijous de 18 a 19 h i 19 a 20 h

CiudadDiagonal

Club Ciudad Diagonal

Plaça Mireia s/n, 08950 Esplugues de Llobregat ( Barcelona )

Telèfon: 93 473 96 71

Monitor: Marc Soriano

Horari: Dilluns, Dimarts i Dijous escola infantil de 18.00 a 19.00 i Dilluns i Dijous equip junior de 19.00 a 20.00

 

Club Casagemes Badalona

Plaça Casagemes, s/n de Badalona

Telèfon: 676 65 00 92

Monitor: Jordi Navines

Horari:

 

Club Malibu Esportiu

Carrer Bosch i Cardellach, 47 de Sabadell

Telèfon: 93 726 55 23

Monitor: Santi Altarriba I Enric Creus

Horari: Dilluns, Dimarts i Divendres РNivell iniciació i Dimecres i Dijous РNivell avançat

Club Natació Sabadell

Carrer Montcada, 2 de Sabadell

Telèfon: 93 748 44 00

Monitor: David Acu√Īa

Horari: Dilluns, Dimarts, Dimecres i Dijous de 18h a 19h

Club Squash Marconi

Carrer Marconi, 240 de Terrassa

Telèfon: 93 780 26 00

Monitor: Xavi Hernandez els Dilluns, Dimarts i Dijous, Noel Hita els Dimecres  i Xavi Hita els Divendres

Horari: De Dilluns a Divendres de 16:30h a 19h

Club Igualada Squash

Carrer Masquefa, 9 de Igualada

Telèfon: 93 804 56 55

Monitors:

Tecnificació :Bernat Jaume/Ignasi Herms/Tino Casas

Iniciació: David Aguilar

Horaris:

Tecnificació: Dilluns (Bernat Jaume) 17:30 a 19:30 РDimarts (Tino Casas) 18:00-19:00 РDimecres (Nasi Herms) 16:30 a 19:30.

Iniciació (David Aguilar): Dilluns 17:30h a 20:30h РDimecres de 17:30 a 19:30 РDijous 17:30 a 19:30 РDivendres 17:30 a 20:30.

 

Província de Girona

Club Triops

Carrer Dr. Mascaró, s/n de Banyoles

Telèfon: 972 57 53 52

Monitor: Alex Luque

Horari: De Dilluns a Dijous de 16:30h a 19h

Província de Lleida

Club Natació Lleida

Carrer Partida de Balàfia, 132 de Lleida

Telèfon: 973 24 37 88

Monitor: Enric Falcon

Horari: Dilluns a Divendres de 18h a 19:30h i Dissabte de 10h a 12h РEscola base (de 8 a 15 anys)

Dilluns, Dimecres i Divendres de 19:30h a 21h i Dissabte de 12h a 14h РEscola de tecnificació (de 16 a 19 anys)

info@esquaix.cat Tel / fax 93 307 95 60 © 2013 Esquaix.cat Pàgina web oficial de la FCS

Scroll to top